Temat: wyrzuty sumienia

Znaleziono: 16 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 15,99zobacz oferty z 18 księgarni - premiera: 2018-05-30
  Słynna powieść Fiodora Dostojewskiego, opowiadająca o losach byłego studenta Rodiona Raskolnikowa, który postanawia zamordować i obrabować bogatą lichwiarkę.   Pomysł na tę powieść narodził się w czasie, kiedy sam autor...(więcej)
 • Bracia Karamazow Fiodora Dostojewskiego w znakomitym przekładzie Aleksandra Wata ukazały się po raz drugi w serii Biblioteka Narodowa. Autorem wstępu i opracowania, uwzględniającego aktualny stan badań nad powieścią Dostojewskiego, jest...(więcej)
 • -22% Kolacja
  od 22,62zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2013-10-15
  Dwie małżeńskie pary spotykają się w ekskluzywnej restauracji na z pozoru kurtuazyjnej pogawędce przy kolacji. Do omówienia mają jednak bardzo poważny problem dotyczący ich nastoletnich synów. Gdy wystrojone kelnerki wnoszą na stół...(więcej)
 • -16% Wina
  od 22,51zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-05-09
  Wina to kontynuacja bestsellerowego zbioru opowiadań Przestępstwo, który tylko w Niemczech rozszedł się w nakładzie ponad pięciuset tysięcy egzemplarzy! Natychmiast po ukazaniu się książka trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów...(więcej)
 • od 23,41zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-09-24
  Kiedy jedna decyzja zmienia wszystko…  Isobel postanawia nie szczepić swoich dzieci. Podjęła tę decyzję pod wpływem doniesień o poszczepiennych przypadkach autyzmu, aby chronić tych, których kocha najbardziej. Konsekwencje tego...(więcej)
 • od 2,34zobacz oferty z 38 księgarni - premiera: 2013-01-31
  Najgenialniejsza powieść Fiodora Dostojewskiego. Jedno z najwybitniejszych dzieł literatury światowej.   Ostatnia, najdojrzalsza i powszechnie uważana za najważniejszą powieść Fiodora Dostojewskiego. Opowiada historię ojcobójstwa, w...(więcej)
 • -23% Brighton
  od 23,09zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-03-15
  Mroczna bostońska dzielnica, męska przyjaźń i niewyjaśnione zbrodnie Piętnastoletni Kevin Pearce, bejsbolista i wzorowy student, opuszcza Brighton, dzielnicę Bostonu. Wraz z przyjacielem Bobbym Scalesem popełniają okrutną zbrodnię,...(więcej)
 • od 12,24zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-01-13
  Co się dzieje, kiedy stajemy w obliczu choroby, która na zawsze zmienia nasz świat? Kiedy okazuje się, że jedyne co posiadamy to szpitalne łóżko, kłębiące się myśli w głowie, wspomnienia, które stają się nie do...(więcej)
 • od 11,00zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-02-16
  Marek Polak stoi na szczycie wieżowca, jest człowiekiem, któremu się udało. Przed oczami staje mu dwadzieścia lat polskich przemian ściśniętych w jedną biografię, jego biografię – od mszy za ojczyznę do wojskowych interwencji w...(więcej)
 • od 4,70zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-09-20
  Opowiadanie „The Black Cat. Czarny Kot” to wstrząsające studium psychiki mordercy prześladowanego wyrzutami sumienia. Edgar Allan Poe – amerykański poeta, nowelista krytyk i redaktor. Jego twórczość, a zwłaszcza pełne grozy i...(więcej)
 • od 5,14zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-09-20
  „The Tell-Tale Heart. Zdradzieckie serce” to gotyckie w formie opowiadanie o zbrodni dokonanej przez szaleńca. Edgar Allan Poe – amerykański poeta, nowelista krytyk i redaktor. Jego twórczość, a zwłaszcza pełne grozy i fantastyki...(więcej)
 • od 20,99 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-14
  Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji spotkać się z fascynującą prozą Dona DeLillo, ten mocny, pełen wyrazu zbiór opowiadań może być doskonałym wprowadzeniem do twórczości jednego z najwybitniejszych żyjących pisarzy...(więcej)
 • od 35,99zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2012-01-18
  Mistrzowskie połączenie klasycznej prozy rosyjskiej, rodzinnej sagi, kryminału i przygodowej powieści w stylu Pereza-Reverte czy samego Aleksandra Dumasa Zachar Kordobin, profesor Uniwersytetu Jerozolimskiego, to ceniony znawca malarstwa, z...(więcej)
 • Rok 2001, miasteczko gdzieś w Polsce. Władze i obywatele przygotowują się do uroczystości odsłonięcia pomnika ku czci zamordowanych tu w czasie okupacji Żydów. Do miasteczka przyjeżdża Prezydent RP, znakomici goście z zagranicy, w tym...(więcej)
 • od 24,56zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2013-05-29
  Jeśli wyzna prawdę, na zawsze straci córkę. Jeśli prawdę zatai, nigdy nie odzyska siebie. W 1977 roku zaginęła ciężarna Genevieve Russell. Dwadzieścia lat później policja odnajduje jej szczątki, a Timothy Gleason zostaje oskarżony o...(więcej)
 • od 27,49 zł Brak ofert
  We wczesnych latach siedemdziesiątych Jan Wong była jedną z dwóch studentek z Zachodu, uczących się na Uniwersytecie Pekińskim. Pewnego dnia młoda Chinka Yin Luoyi prosi Jan, aby pomogła jej wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Wong,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: