Wydawca: Znak

Znaleziono: 1443 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21,59 zł Brak ofert
  Wymaga trochę magii, żeby nauki ścisłe wydawały się takie rozrywkowe, wciągające i proste jak u Feynmana. Niezależnie od tego, czy czytacie „Pan raczy żartować, panie Feynman!” po raz pierwszy czy piąty, mam nadzieję, że sprawi wam...(więcej)
 • od 22,79 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-15
  Geniusz, wizjoner, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi. Biografia człowieka, który zmienia oblicze świata na naszych oczach. Jedna z najlepiej sprzedających się...(więcej)
 • od 23,94 zł Brak ofert
  Ucho Igielne to poruszająca medytacja nad ludzkim losem, pamięcią i historią, zagadkowością intymnych relacji, a przede wszystkim nad tajemnicą spotkania młodości i starości. W powieści Myśliwskiego jak w lustrze odbija się kawał...(więcej)
 • od 29,39 zł Brak ofert
  Trwa wojna secesyjna, śmierć codziennie zbiera swe tragiczne żniwo. Pewnego zimowego dnia zabierze też chłopca imieniem Willie, ukochanego synka prezydenta Lincolna. Żałoba rodziców przybierze różne formy. Matka zamknie się w sobie....(więcej)
 • od 31,49 zł Brak ofert
  Samuel ze wszystkimi szczegółami zapamiętał dzień, w którym opuściła go matka. Podobnie jak noc, kiedy pocałował ukochaną, i popołudnie nad stawem w lesie, gdzie ostatni raz widział najlepszego przyjaciela. Wszyscy oni nagle zniknęli z...(więcej)
 • od 26,59 zł Brak ofert
  Rzeź wołyńska to nie tylko liczby ofiar i polityczne spory, ale przede wszystkim poruszające historie ludzi. Witold Szabłowski rusza na Ukrainę, by odnaleźć ostatnich żyjących świadków tamtych wydarzeń. Jako pierwszy szuka ...(więcej)
 • od 30,81 zł Brak ofert
  PRZEDSPRZEDAŻ – zamów już dziś i ciesz się pierwszym fragmentem. Pełny plik dostaniesz w dniu premiery - 14 marca.Paul Auster4321Cztery losy. Jeden człowiek. Jedna miłość.Dzieło życia Paula Austera.3 marca 1947 roku na świat...(więcej)
 • od 22,19 zł Brak ofert - premiera: 2014-02-17
  Zdzisław Beksiński - wybitny malarz z rzeszą wiernych fanów, masą natręctw i kompleksów. Tomasz Beksiński - wielki radiowiec, którego opowieści o muzyce zmieniły fascynacje tysięcy Polaków. Zdzisław Beksiński...(więcej)
 • od 26,59 zł Brak ofert
  Kamal opuściła Warszawę z jednym plecakiem. Nie chciała dwóch fakultetów, mieszkania i pędu za karierą. Wybrała Indie – kraj, w którym największą wartością jest osiągnięcie duchowej równowagi. Dziś już nie pamięta poprzedniego...(więcej)
 • od 22,19 zł Brak ofert
  Człowiek tajemnica. Listów nie pisał. Dzienników nie prowadził. Mruk. Miły. Uśmiechnięty. Osobny – tak o nim mówili. Większość tego, co wiemy o Krzysztofie Komedzie, pochodzi ze wspomnień jego żony. Często sprzecznych z tym, co...(więcej)
 • od 25,14 zł Brak ofert
  „Szczygieł" (The Goldfinch) to największe wydarzenie literackie ostatnich lat. {owieść zdobyła Nagrodę Pulitzera i Carnegie Medal, była nominowana do National Book Critics Circle Award i Baileys Women’s Prize, znalazła się na...(więcej)
 • od 22,79 zł Brak ofert
  To przez niego hrabia Rostow musiał zamienić przestronny apartament w Metropolu, najbardziej ekskluzywnym hotelu Moskwy, na mikroskopijny pokój na poddaszu, z oknem wielkości szachownicy. Dożywotnio. Taki wyrok wydał bolszewicki sąd.Rostow...(więcej)
 • od 31,19 zł Brak ofert
  Azerbejdżan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuala Lumpur, Singapur, Mauritius, Tasmania, Nowa Zelandia, Teksas, Nowy Jork, Madera i Frankfurt. Co łączy te wszystkie miejsca? Oczywiście podróż. I to nie byle jaka, ale dookoła...(więcej)
 • od 19,79 zł Brak ofert
  "Narrator w monologu skierowanym do tajemniczego przybysza dokonuje bilansu całego życia. W jakim stopniu sam wpłynął na swój los, a jak bardzo ukształtowały go traumatyczne doznania z dzieciństwa i zakręty polskiej historii? Powieść...(więcej)
 • od 22,74 zł Brak ofert
  "Richard Papen rozpoczyna studia w ekskluzywnym college’u w Nowej Anglii. Dołącza do grupy inteligentnych, ekscentrycznych studentów filologii klasycznej, którzy pod wodzą charyzmatycznego wykładowcy odkrywają sposób myślenia i życia...(więcej)
 • od 22,39 zł Brak ofert
  Genialny debiut jednej z najlepszych współczesnych pisarek. Pełna epickiego rozmachu powieść o losach trzech rodzin emigrantów mieszkających w Londynie.„Białe zęby” zdobyły Whitbread First Novel Award, Guardian First Book Award, James...(więcej)
 • od 20,99 zł Brak ofert
  Największe dzieło Shusaku EndoNajbardziej osobisty film Martina ScorseseXVII wiek. Do Europy docierają niepokojące wieści z odizolowanej od świata Japonii. W kraju, w którym trwa bezwzględna walka szogunatu z chrześcijaństwem, wiara i...(więcej)
 • od 19,14 zł Brak ofert
  Powszechnie uważa się, że idealna cera Koreanek zależy od ich dobrych genów. Nic bardziej mylnego. Sekret ich piękna tkwi we właściwej pielęgnacji skóry, a Charlotte Cho dzieli się tym sekretem z czytelniczkami. W Europie o...(więcej)
 • od 43,19 zł Brak ofert
  To klasyczne już dziś opracowanie, stanowiące punkt wyjścia każdych studiów nad historią Polski. Od czasu ukazania się w 1989 r. Boże Igrzysko osiągnęło już nakład ponad 100 tys. egzemplarzy. „Bezsprzecznie jest to nie tylko...(więcej)
 • od 26,59 zł Brak ofert
  Dwie przyjaciółki marzą o karierze tancerek, choć tylko jedna z nich – Tracey – ma prawdziwy talent. Drugą pasjonuje rytm, zachwycają ciemnoskóre ciała i czarna muzyka, fascynuje prawdziwa wolność. Skomplikowana, napędzana ...(więcej)
 • od 25,89 zł Brak ofert
  Wrocław, rok 1913. Młody wachmistrz kryminalny Eberhard Mock może stracić wszystko. Dał się wplątać w obyczajowy skandal, grozi mu wyrzucenie z policji. Nie może pogrzebać kariery, zbyt wiele ma do stracenia. Z wściekłą...(więcej)
 • od 17,99 zł Brak ofert
  Wejść w umysł myśliwego.To moja rola. Kiedy patrzę na tłum ludzi w galerii handlowej, wypatruję ofiary. Próbuję rozpoznać, kogo będzie najłatwiej schwytać. Muszę poczuć dreszczyk emocji, który odczuwa polująca bestia.Tylko tak...(więcej)
 • od 24,59 zł Brak ofert
  Wierzyliśmy, że koniec zimnej wojny przyniesie ostateczne zwycięstwo demokracji i zapewni wolność przyszłym pokoleniom. Byliśmy naiwni. Autorytaryzm powrócił do Rosji i Putinowska oligarchia bogaczy znalazła sojuszników na całym...(więcej)
 • od 23,79 zł Brak ofert - premiera: 2017-01-09
  Nie ostygły jeszcze piece niemieckich krematoriów. Wariat tańczy kalinkę na ludzkiej piramidzie. Z baraku, w którym gwałcą, bucha żar. Zbrodnia została zapomniana. Ta książka nie powinna się ukazać. Nie będzie łatwa i...(więcej)
 • od 19,19 zł Brak ofert
  Bestsellerowa seria kryminalna! Pod willą Rożnowskich wielkie zbiegowisko – Wisła wyrzuciła na brzeg zwłoki młodej dziewczyny. W domu profesorostwa Szczupaczyńskich nie mniejsza tragedia: Karolcia – dopiero co przyuczona...(więcej)