Wydawca: Znak

Znaleziono: 1102 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 20,39 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-15
  Geniusz, wizjoner, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi. Biografia człowieka, który zmienia oblicze świata na naszych oczach. Jedna z najlepiej sprzedających się...(więcej)
 • od 22,67 zł Brak ofert
  Rzeź wołyńska to nie tylko liczby ofiar i polityczne spory, ale przede wszystkim poruszające historie ludzi. Witold Szabłowski rusza na Ukrainę, by odnaleźć ostatnich żyjących świadków tamtych wydarzeń. Jako pierwszy szuka ...(więcej)
 • od 19,19 zł Brak ofert - premiera: 2014-02-17
  Zdzisław Beksiński - wybitny malarz z rzeszą wiernych fanów, masą natręctw i kompleksów. Tomasz Beksiński - wielki radiowiec, którego opowieści o muzyce zmieniły fascynacje tysięcy Polaków. Zdzisław Beksiński...(więcej)
 • od 25,59 zł Brak ofert
  Samuel ze wszystkimi szczegółami zapamiętał dzień, w którym opuściła go matka. Podobnie jak noc, kiedy pocałował ukochaną, i popołudnie nad stawem w lesie, gdzie ostatni raz widział najlepszego przyjaciela. Wszyscy oni nagle zniknęli z...(więcej)
 • od 22,74 zł Brak ofert
  "Richard Papen rozpoczyna studia w ekskluzywnym college’u w Nowej Anglii. Dołącza do grupy inteligentnych, ekscentrycznych studentów filologii klasycznej, którzy pod wodzą charyzmatycznego wykładowcy odkrywają sposób myślenia i życia...(więcej)
 • od 17,99 zł Brak ofert
  Wrocław, rok 1913. Młody wachmistrz kryminalny Eberhard Mock może stracić wszystko. Dał się wplątać w obyczajowy skandal, grozi mu wyrzucenie z policji. Nie może pogrzebać kariery, zbyt wiele ma do stracenia. Z wściekłą...(więcej)
 • od 16,79 zł Brak ofert
  Największe dzieło Shusaku EndoNajbardziej osobisty film Martina ScorseseXVII wiek. Do Europy docierają niepokojące wieści z odizolowanej od świata Japonii. W kraju, w którym trwa bezwzględna walka szogunatu z chrześcijaństwem, wiara i...(więcej)
 • od 29,90 zł Brak ofert
  Powszechnie uważa się, że idealna cera Koreanek zależy od ich dobrych genów. Nic bardziej mylnego. Sekret ich piękna tkwi we właściwej pielęgnacji skóry, a Charlotte Cho dzieli się tym sekretem z czytelniczkami. W Europie o...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  Czy wiesz, że na bluzkę z wyprzedaży albo kolejny błyszczyk pracujesz nawet kilka godzin? Gromadzenie rzeczy, kupowanie „w nagrodę za ciężki dzień” wcale nie uszczęśliwia i nie czyni nas lepszymi. I na dodatek odbiera...(więcej)
 • od 25,99 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-23
  Kiedy ostatnio byłaś na randce z samą sobą? W codziennej bieganinie wydaje nam się, że to wszystko jest tymczasowe, a kiedyś zaczniemy żyć naprawdę. Ale to właśnie ze zwykłych, codziennych dni składa się nasze życie i od tego jak je...(więcej)
 • od 29,99 zł Brak ofert
  To klasyczne już dziś opracowanie, stanowiące punkt wyjścia każdych studiów nad historią Polski. Od czasu ukazania się w 1989 r. Boże Igrzysko osiągnęło już nakład ponad 100 tys. egzemplarzy. „Bezsprzecznie jest to nie tylko...(więcej)
 • od 18,89 zł Brak ofert
  GDY COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ NOWEGO SIĘ ZACZYNA. Nie myśl o mnie za często… Po prostu żyj dobrze. Po prostu żyj. Will Tyle że Lou nie ma pojęcia, jak to zrobić. I trudno jej się dziwić. A jednak Kiedy odszedłeś to nie tylko historia o...(więcej)
 • od 19,19 zł Brak ofert
  Autorka bestsellerowych romansów historycznych Julia Mrok kieruje się dwoma pragnieniami: rozkoszy i opowieści. By je zaspokoić, z nikim się nie liczy i nie zważa na skutki swoich poczynań, ale kiedy posuwa się za daleko, w końcu musi...(więcej)
 • od 18,84 zł Brak ofert - premiera: 2016-07-25
  Autorka pasjonująca się Bliskim Wschodem do tego stopnia, że postanowiła tam zamieszkać, jest wymarzoną przewodniczką po fascynującym świecie Emiratów Arabskich. W mieście, które w zaledwie parę dekad pokonało drogę od...(więcej)
 • od 16,79 zł Brak ofert
  Bestsellerowa seria kryminalna! Pod willą Rożnowskich wielkie zbiegowisko – Wisła wyrzuciła na brzeg zwłoki młodej dziewczyny. W domu profesorostwa Szczupaczyńskich nie mniejsza tragedia: Karolcia – dopiero co przyuczona...(więcej)
 • od 18,89 zł Brak ofert
  Ten portret to moja ulubiona rzecz w całym domu. Właściwie na całym świecie. Przypomina mi o dziewczynie, którą kiedyś byłam. Która nie martwiła się na okrągło. I która potrafiła się bawić, po prostu… robiła różne rzeczy. O...(więcej)
 • od 26,99 zł Brak ofert - premiera: 2017-02-13
  #upał to opowieść o pułapce, w którą wpaść może każdy, o sieci, którą na nas zastawiono, o (nie)obecności, pracoholizmie, manipulacji. I o upadku dziennikarstwa. Wszystko dzwoni, pika, wibruje. Klikasz, odbierasz, gnasz....(więcej)
 • od 24,74 zł Brak ofert
  „Szczygieł" (The Goldfinch) to największe wydarzenie literackie ostatnich lat. {owieść zdobyła Nagrodę Pulitzera i Carnegie Medal, była nominowana do National Book Critics Circle Award i Baileys Women’s Prize, znalazła się na...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19,19 Brak ofert
  Hiszpania końca XVIII wieku. Dwóch akademików – bibliotekarz i admirał – wyrusza z Madrytu do Paryża z tajną misją. Ich cel: zdobyć egzemplarz słynnej francuskiej Encyklopedii. To dzieło, dla wielu wyklęte i heretyckie, potępione...(więcej)
 • od 17,99 zł Brak ofert
  Najbardziej zaskakujące wydarzenie literackie ostatnich lat. Bestseller „New York Timesa”. Międzynarodowy fenomen.„To jest moje życie. Nie chcę innego”.James Rebanks powrócił z wielkiego miasta na wieś, aby pracować na farmie,...(więcej)
 • od 17,99 zł Brak ofert
  Fatum i furia jest jak rozsypująca się układanka. Gdy wszystko wydaje się jasne, prawda zaczyna wychodzić na jaw. Fatum to opowieść Lancelota o spotkaniu kobiety, która odmieniła jego życie, w Furii Mathilde mówi o tym, jak było...(więcej)
 • od 19,19 zł Brak ofert
  Kiedy Hitler wkracza do Czechosłowacji, brytyjski premier Neville Chamberlain stwierdza, że to jedynie „kłótnia w dalekim kraju między ludźmi, o których nic nie wiemy”. Tylko WINSTON CHURCHILL rozumie, że właśnie zaczyna się gra o...(więcej)
 • od 17,99 zł Brak ofert - premiera: 2017-01-09
  Nie ostygły jeszcze piece niemieckich krematoriów. Wariat tańczy kalinkę na ludzkiej piramidzie. Z baraku, w którym gwałcą, bucha żar. Zbrodnia została zapomniana. Ta książka nie powinna się ukazać. Nie będzie łatwa i...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,39 Brak ofert
  Dwie przyjaciółki marzą o karierze tancerek, choć tylko jedna z nich – Tracey – ma prawdziwy talent. Drugą pasjonuje rytm, zachwycają ciemnoskóre ciała i czarna muzyka, fascynuje prawdziwa wolność. Skomplikowana, napędzana ...(więcej)
 • od 46,00 zł Brak ofert
  Nowa książka autora bestsellerowych "Skrwawionych ziem". Myśleliśmy, że Holokaust to przeszłość. Jednak nasz świat zatrwazająco przypomina świat, który zrodził Hitlera. Wybitny historyk ostrzega: zbrodnia na miarę Holokaustu może...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: