Autor: Maria Ballaun

Znaleziono: 16 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 8.98 zł Brak ofert
  Ból jest sygnałem ostrzegawczym, że z naszym szkieletem dzieje się coś złego. Nie lekceważmy tego, to podstawowy błąd jaki popełniamy. Jest wiele schorzeń kręgosłupa i układu kostnego i tylko lekarz specjalista może postawić... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Najczęściej chorujemy na nadciśnienie (aż 8 milionów Polaków), cukrzycę (3 miliony) i miażdżycę (1 milion). Co roku 100 tysięcy z nas przechodzi zawał serca, a 20 procent całej populacji dotykają schorzenia tarczycy. Warto zatem... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Reumatyzm to potoczne określenie ok. 300 schorzeń! Atakuje w każdym wieku, nawet małe dzieci. Przyczyny chorób reumatycznych są złożone i nie do końca poznane. Każdy inaczej odczuwa chorobę i reaguje na leczenie. Ważne, że można... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Terapia naturalna trwa czasem dłużej niż konwencjonalna, jest za to mniej obciążająca dla organizmu. I często łatwo dostępna! Np. popularny nagietek. Ma zdolność ogólnego wzmacniania sił obronnych organizmu potrzebnych w zwalczaniu... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Dolegliwości, takie jak choroby wątroby, trzustki, a także zwyrodnienia stawów, czy depresja nasilają się szczególnie o tej porze roku. Podpowiadamy, co zrobić, by się przed nimi ustrzec i jak sobie z nimi radzić, gdy już wystąpią.... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Metody naturalne mogą wzmacniać działanie leków konwencjonalnych przyspieszając powrót do zdrowia. W tym wydaniu Naturalnych terapii omawiamy tak częste dolegliwości, jak dna moczanowa, choroby serca oraz cukrzyca i podpowiadamy, jak ich... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  O nasze zdrowie możemy zadbać właściwie się odżywiając. Prawidłowa dieta zapewni nam energię, ochroni przed chorobami, wzmocni odporność na stres i zmęczenie. Powinna być dostosowana do pory roku i naszego samopoczucia. Wiosną... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Astma jest chorobą przewlekłą. Aż 80 proc. przypadków astmy jest spowodowanych alergią, na którą cierpi coraz więcej ludzi. Nieleczona astma może prowadzić do chorób układu oddechowego, zwłaszcza do przewlekłej obturacyjnej choroby... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Medycyna chińska dostarcza prostych a jednocześnie skutecznych sposobów na osiągnięcie doskonałego zdrowia za pomocą naturalnych metod. Nastawiona jest przede wszystkim na profilaktykę i w przeciwieństwie do medycyny współczesnej, która... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Wątroba to ogromne laboratorium, bez którego nie moglibyśmy żyć. Dlatego, gdy choruje, choruje cały nasz organizm. W ciągu ostatnich lat rośnie też liczba zachorowań na choroby trzustki. A odpowiada ona za prawidłową przemianę materii.... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Co drugi Polak ma nieprawidłowe ciśnienie krwi. Tylko połowa chorych zdaje sobie z tego sprawę, bo mimo wysokiego ciśnienia, czuje się dobrze. Dlatego nadciśnienie to choroba podstępna i niebezpieczna, niesie za sobą ryzyko zawału, udaru i... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Zioła, jarzyny, owoce i przyprawy – zawierają związki lecznicze, do których nasz organizm jest przyzwyczajony od tysięcy lat. Żeby je dobrze wykorzystać, należy tak je przygotować, by te naturalne leki zostały wchłonięte przez... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Walka z nadciśnieniem zaczyna się w kuchni. Odpowiednia dieta odgrywa ważną rolę zarówno w leczeniu chorób układu krążenia, jak i w ich zapobieganiu. Czasem, by ciśnienie wróciło do normy, wystarczą leki pochodzenia roślinnego –... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Pamiętajmy jednak, że sposób odżywiania powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb naszego organizmu, a więc uwzględniać dolegliwości, na które cierpimy. Bo odpowiednia zdrowa dieta nie tylko pozwala uniknąć wielu chorób, ale... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Układ pokarmowy nazywany jest naszym drugim mózgiem. Bo emocje i układ pokarmowy są ze sobą ściśle powiązane. Nasz stan psychiczny ma wpływ na działanie układu pokarmowego i odwrotnie kondycja układu pokarmowego wpływa na naszą... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Liczba chorych na cukrzycę rośnie w zastraszającym tempie. Nie jest to choroba łatwa do wykrycia. Zdarza się, że przez długi czas nic o niej nie wiemy. Do tej pory znaliśmy podział na cukrzycę typu 1 i 2. Jednak na podstawie badań... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: