Niacyna w leczeniu (B3)

Autor: Abram Hoffer, Harold D. Foster, Andrew W. Saul

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA

Niacyna w leczeniu to nowa droga do zdrowia, wytyczona przez znakomitych amerykańskich lekarzy i naukowców, którzy całe swoje życie poświęcili jej budowie. Przeznaczona jest zarówno dla lekarzy, jak i osób, które troszczą się o własne zdrowie, poszukując metod skutecznych, a przede wszystkim bezpiecznych.
Autorzy książki Niacyna w leczeniu są zwolennikami medycyny ortomolekularnej. Metoda ta wspiera odnowę biologiczną, obejmującą substancje naturalne występujące w organizmie człowieka. Autorzy przekonują, że wiele chorób spowodowanych jest niedoborami niacyny i wiele z nich można wyleczyć odpowiednio wysokimi dawkami tej witaminy.
Niacyna (witamina B3), składająca się z zaledwie czternastu atomów drobna cząsteczka, ma ogromny wpływ na zdrowie. Bierze udział w ponad 500 reakcjach zachodzących w naszym organizmie.
Publikacja przywołuje badania doktora Hoffera, który w swej 55-letniej praktyce lekarskiej i naukowej dowiódł szeregu przypadków wyleczenia przy pomocy niacyny takich chorób jak depresja, choroba Parkinsona, schizofrenia. U dzieci z kolei witamina B3 leczy zaburzenia behawioralne, w tym ADHD.
Duże dawki niacyny skutecznie leczą zapalenie stawów i stwardnienie rozsiane (SM), a także chronią przed Alzheimerem oraz nowotworami. Okazało się, że niacyna to niezawodny składnik terapii alkoholizmu.
Niacyna, zdaniem doktora Hoffera, podnosi poziom „dobrego” cholesterolu (HDL), a jednocześnie obniża poziom całkowitego cholesterolu, trójglicerydów i „złego” cholesterolu (LDL).
Terapia witaminą B3 jest prostym, bezpiecznym i wysoce skutecznym sposobem na poprawę zdrowia bez konieczności stosowania substancji chemicznych.
Jak mawia Andrew W. Saul – po zastosowaniu terapii ryzykujesz wyłącznie powrót do zdrowia.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.25 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 45,51

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
45,51 zł septem.pl
mobi epub
od 40,96 zł
(dla stałych klientów)
45,51 zł ebookpoint.pl
mobi epub
46,01 zł gandalf.com.pl
mobi epub
49,49 zł ravelo.pl
mobi epub
  32,99 zł
w programie Nexto Premium
52,24 zł nexto.pl
mobi epub
52,24 zł swiatebookow.pl
mobi epub
54,99 zł empik.pl
mobi epub
54,99 zł legimi.com
mobi epub
54,99 zł virtualo.pl
mobi
49,50 zł zinamon.pl
epub
49,50 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Niacyna w leczeniu (B3)"