ISBN:9788378181330

W cudzym domu

Autor: Hanna Cygler

Wydawnictwo: REBIS

Oszczędzasz: 22%

Lata osiemdziesiąte XIX wieku. Los rzuca Joachima Hallmana (von Eistetten), Luizę Sokołowską (Roisier) i Dmitrija Szuszkina do Warszawy. Każdy z nich chce tu rozpocząć nowe życie. Tymczasem Joachim na skutek donosu zostaje osadzony w Cytadeli. Grozi mu szubienica, a w najlepszym razie wywóz na Sybir, gdyż śledztwo prowadzi specjalny wysłannik carski, radca Szuszkin. Nienawidzi on wszystkiego co polskie. Do czasu…

Wartka akcja przenosi się z Paryża, Gdańska i Warszawy na daleką Syberię. Spiski, konspiracja, namiętności – wszystko to ukazane na bardzo dobrze udokumentowanym tle historycznym. Bohaterowie ze swoimi problemami z tożsamością nabierają współczesnego wymiaru, a ich fascynujące przeżycia i perypetie miłosne trzymają w napięciu.

W cudzym domu to doskonała kombinacja romansu z powieścią historyczną sensacyjną i obyczajową.

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści (nie tylko dla kobiet).

Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze, Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska oraz Przyszły niedokonany.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 22.54 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 20.29 zł
(dla stałych klientów)
22.54 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22.83 zł litres.pl
mobi epub
23.12 zł ibuk.pl
mobi epub
23.49 zł inverso.pl
mobi epub
23.79 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  17.34 zł
w programie Nexto Premium
26.88 zł nexto.pl
mobi epub
28.90 zł publio.pl

Hanna Cygler - inne e-booki

E-booki podobne do "W cudzym domu"