Wykorzystanie podejścia memoriałowego i kasowego w ocenie operacyjnego bezpieczeństwa finansowego przedsiębiorstw sektora TSL

Autor: Lidia Karbownik

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

 W monografii przedstawiona została autorska koncepcja dwuwymiarowej oceny operacyjnego bezpieczeństwa finansowego przedsiębiorstwa oraz wyniki oryginalnych i zarazem pierwszych obszernych rezultatów analiz nad oceną tego zjawiska wśród spółek sektora TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Ocena ta nie ogranicza się tylko do wykorzystania w niej podejścia memoriałowego, lecz zawiera również rezultaty analizy „kasowych” wyników finansowej działalności jednostek gospodarczych.
Podjęte zamierzenie uzasadnione było potrzebą wypełnienia luki badawczej istniejącej w studiach teoretycznych i empirycznych poświęconych zdolności przedsiębiorstwa do uzyskania oraz utrzymania finansowych warunków kontynuacji jego działalności gospodarczej.
Opracowanie adresowane jest do szerokiego grona praktyków zarządzania finansami przedsiębiorstw (w tym w szczególności z sektora TSL) oraz nauczycieli akademickich i studentów, dla których identyfikacja i ocena zdolności przedsiębiorstwa do uzyskania oraz utrzymania finansowych warunków kontynuacji jego działalności gospodarczej stanowi fascynujący przedmiot podejmowanych i realizowanych decyzji kierowniczych, prowadzonych badań oraz dyskursów naukowych.
Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 21,45

Formaty Cena Księgarnia
pdf
21,45 zł onepress.pl
pdf
od 19,31 zł
(dla stałych klientów)
21,45 zł ebookpoint.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
21,65 zł ibuk.pl
pdf
22,46 zł woblink.pl
pdf
22,63 zł gandalf.com.pl
pdf
24,35 zł ravelo.pl
pdf
24,35 zł swiatebookow.pl
pdf
24,40 zł zinamon.pl
pdf
  16,24 zł
w programie Nexto Premium
25,71 zł nexto.pl
pdf
27,06 zł legimi.com
pdf
27,06 zł virtualo.pl

Lidia Karbownik - inne e-booki

E-booki podobne do "Wykorzystanie podejścia memoriałowego i kasowego w ocenie operacyjnego bezpieczeństwa finansowego przedsiębiorstw sektora TSL"