Nowelka ze świata serii „Fall Away”.
Wydaje się, że nikt tak naprawdę nie rozgryzł Quinn Caruthers. Szczególnie jej bracia Jared, Madoc oraz Jaxon. Żaden z nich nie ma pojęcia, o czym marzy ich mała siostrzyczka, a co gorsza, żaden nie pozwala jej ich spełniać. Wszyscy z rodziny postanowili roztoczyć nad nią parasol ochronny.
Dziewczyna nie może rozwijać skrzydeł, realizować swoich pasji ani tym bardziej chodzić na randki. Nikt też oczywiście nie wie, że serce Quinn od dawna już do kogoś należy.
Lucas Morrow to ktoś, kogo Quinn nie widziała od trzech lat. Ten starszy od niej o kilka lat mężczyzna wyjechał do Nowego Jorku, a teraz na zlecenie swojej firmy realizuje projekt architektoniczny w Dubaju.
Dziewczyna zna go od wczesnego dzieciństwa i skrycie go kocha, chociaż jest pewna, że on nigdy nie wróci.
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.                                                                                                                                                                                                                                                                             Opis pochodzi od Wydawcy.