Temat: toskania

Znaleziono: 34 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 12.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-01-01
  Zbiór szkiców inspirowanych pobytami w toskańskiej dolinie między Sieną a Rzymem. Zapis krajobrazów, dzieł sztuki, sprawozdanie z lektury książek pozwalających dokładniej zobaczyć ten wyjątkowy fragment włoskiego pejzażu. Jak pisał... (więcej)
 • od 11.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-01-01
  „Kolejny po «Drodze do Sieny» zbiór szkiców będących rodzajem pielgrzymek do miejsc, w których mieszkali lub z którymi związani byli bliscy autorowi malarze i pisarze. Siłą tej książki jest wiedza o przedmiocie, czarem – czuły... (więcej)
 • Czytając książkę Bieńkowskiej, odbywamy spacer po mieście, po jego pałacach, muzeach i kościołach, przyglądamy się dziełom sztuki i twarzom dawnych i współczesnych florentyńczyków. Wędrujemy zarówno po mieście prawdziwym jak i... (więcej)
 • Toskania to nie tylko dobrze znane z pocztówek malownicze pagórki, cyprysy, Florencja czy Siena. To także brukowane uliczki zagubionych wiosek, doskonała kuchnia, bogactwo sztuki i przede wszystkim – wspaniali ludzie.   Otwórz drzwi mało... (więcej)
 • od 25.42 zł Brak ofert
  „Zielona Toskania” to opowieść o życiu Polki, która od wielu lat mieszka, pracuje i wraz z włoskim mężem wychowuje córkę w toskańskim miasteczku. Przedstawia jego mieszkańców – tych, którzy zdecydowali się na styl życia... (więcej)
 • od 18.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-11-11
  Aldo, Ampelio, Gino i Pilade, czterej detektywi-amatorzy, emeryci przesiadujący w barze Lume w toskańskim miasteczku, rozwiązują kolejną zagadkę. Z dowcipem i ironicznym dystansem analizują plotki, udowadniają, że wiedza przydaje się w... (więcej)
 • od 31.50zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-03-09
  Toskańskie pejzaże i szczęśliwe życie włoskiej rodziny zestawione z najbardziej brutalnymi wydarzeniami w dziejach Europy. Rok 1943. Toskania. Osiemnastoletnia Cristina całymi dniami pływa w basenie lub spaceruje po należących do... (więcej)
 • od 27.64zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-02-20
  „Zastanawiam się, dlaczego pomimo mnogości książek kulinarnych na rynku wydawniczym zgodziłam się na kolejne wydanie mojej książki opublikowanej po raz pierwszy dwadzieścia pięć lat temu? Myślę, że dlatego, że uwielbiam jeść i... (więcej)
 • od 15.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-07-04
  Lena ma dwadzieścia dziewięć lat i pracuje jako konserwator dzieł sztuki. Jej imię powstało ze zdrobnienia dwóch innych - Helena i Magdalena. Mgła jest mieszanką powietrza i wody. Ten dualizm wyznacza całe życie głównej bohaterki.... (więcej)
 • od 25.87zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-08-03
  Kolejna propozycja autorki bestsellerowej powieści "Pod słońcem Toskanii" – pełna ciepła, wzruszeń, przepysznych opisów miejsc, potraw i przyjaźni. Frances Mayes z charakterystyczną dla siebie czułością tka historię czterech kobiet,... (więcej)
 • od 15.84 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Autentyczna historia małżeństwa Máté pełna jest niepowtarzalnego smaku idyllicznej Toskanii, szlachetnych trunków i rozpływających się w ustach potraw. Doskonała lektura nie tylko dla miłośników podróży i wina. Razem z pisarzem... (więcej)
 • od 18.24 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Jak obudzić w sobie Toskańczyka? Ferenc Máté mieszka w Toskanii już ponad dwadzieścia lat. Opowiadając o swoich doświadczeniach, przytaczając anegdoty i ciekawe historie, przybliża nam idyllę toskańskiego życia – bliskość natury,... (więcej)
 • od 18.24 zł Brak ofert
  Pod koniec lat osiemdziesiątych Ferenc i Candace Máté opuścili Nowy Jork, aby osiedlić się w starym gospodarstwie na wzgórzach Toskanii. Tak rozpoczęli swą życiową przygodę - nie mówiąc praktycznie po włosku i mając zaledwie cztery... (więcej)
 • od 20.02zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-05-24
  "Zawróć, jeśli to możliwe" - odezwał się GPS, gdy wyruszałam pewnego letniego poranka spod swojego sopockiego domu, załadowanym po dach samochodem. W środku upchnęłam moje dwa koty, każdy w swoim koszu, podekscytowanego wyjazdem psa,... (więcej)
 • od 6.50 zł Brak ofert
  W czasie podróży do Włoch Blair Carson poznała włoskiego arystokratę Draca Sandrellego. Zapałali do siebie namiętnością, której nie byli w stanie się oprzeć. Wkrótce po tym, jak Blair wróciła do Nowej... (więcej)
 • od 7.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-12-21
  Kira Banks przeżyła nieszczęśliwy romans. Chciała wyjechać z miasta i zamieszkać tam, gdzie nikt jej nie zna. Wybrała piękną dolinę w Toskanii, urządziła dom i zaprojektowała ogród. Pewnego dnia okazuje się, że w sąsiedztwie... (więcej)
 • od 7.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-05-06
  Nie było kobiety zdolnej oprzeć się włoskiemu milionerowi Cesariowi di Silvestri. Oprócz jednej - nieśmiałej lekarki weterynarii Jessiki Martin, która nie zgodziła się zostać jego rozrywką na weekend. I to właśnie o niej Cesario nie... (więcej)
 • od 28.30 zł Brak ofert
  Pewna urocza restauracyjka na toskańskiej wsi. Pewna dziewczyna, która wraca tu zacząć wszystko od nowa. I pewne menu doskonałe dla zakochanych… Gotowanie potrafi rozjaśnić najbardziej ponury dzień Margherity. Nawet teraz, kiedy odeszła... (więcej)
 • Cristo Donakis chce dokupić do swojej sieci luksusowy hotel Stanwick Hall. Odkrywa, że w zarządzie tego hotelu jest Erin Turner, jego dawna kochanka, która zdradziła go i okradła. Cristo dostrzega szansę, żeby się odegrać. Stawia Erin... (więcej)
 • od 14.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2020-11-16
  Uroki Toskanii. Piękna doktor archeologii, Josie Street, przyjeżdża do renesansowego zamku w Toskanii, by prowadzić badania naukowe. Chce się skupić na pracy, lecz przeszkadza jej w tym właściciel posiadłości, cieszący się sławą... (więcej)
 • Malownicze wzgórza, winnice, pejzaże jak z obrazów starych mistrzów. Tutaj czas jakby się zatrzymał, ale to tylko pozory. Sielska atmosfera nie zawsze koi nerwy, zwłaszcza gdy nie wszystko idzie po naszej myśli.„Pod niebem... (więcej)
 • od 7.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-06-24
  Rebeka Evans, szef kuchni włoskiego arystokraty, Dantego Jarrella, stara się nie ulec urokowi przystojnego pracodawcy. Jednak jego zaproszeniu na kolację nie potrafi odmówić. Kolacja kończy się namiętną nocą, po której Rebeka składa... (więcej)
 • od 5.94 zł Brak ofert - premiera: 2011-06-15
  Toskania na opak - sąsiedzka komedia omyłek.Toskania, leniwe lato, cisza, spokój. Wyrafinowane potrawy, lekkie wino. Zapowiada się niczym niezmącona sielanka..On - zblazowany i z dystansem (jak na Brytyjczyka przystało), ona - szalona... (więcej)
 • -10% Król gry
  od 16.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-09
  Kolejny bestseller opowiadający o klientach baru Lume. Dziarscy staruszkowie  i właściciel baru Massimo po raz kolejny sprawnie  rozwiązują zagadkę kryminalną. Dzięki nim dowiemy się , kto jest sprawcą morderstwa, które może... (więcej)
 •   Brak ofert
  San Francisco 2007. Madeline Moretti opłakuje narzeczonego. Nic już jej nie sprawia radości. Babcia, Włoszka z pochodzenia, wysyła ją do Toskanii, by tam podleczyła zbolałą duszę. Tutaj Maddie zagłębia się w zagadkę ruin starej willi.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: