ISBN:9788378504863

Dysleksja u osób dorosłych

Autor: Katarzyna Maria Bogdanowicz, Marta Łockiewicz

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza „Impuls”

Oszczędzasz: 29%

Pomimo wciąż rosnącego zainteresowania tematyką dysleksji rozwojowej, problem funkcjonowania dorosłych osób z tym zaburzeniem pozostaje nadal w kręgu zainteresowań wąskiej grupy badaczy. Książka przedstawia zagadnienie dysleksji z różnych perspektyw naukowych: psychologicznej, pedagogicznej i medycznej. Na szczególną uwagę zasługuje rozdział dotyczący mocnych stron dorosłych osób z dysleksją, ponieważ większość prac z zakresu psychologii klinicznej koncentruje się na deficytach, pomijając kwestie zdolności i talentów.
Publikacja „Dysleksja u osób dorosłych” ma nie tylko walory naukowe, lecz także praktyczne, ponieważ zawiera m.in. przegląd metod diagnostycznych stosowanych w Polsce i na świecie. Pozwoli wielu osobom z dysleksją lepiej zrozumieć swój problem, a nauczycielom inaczej spojrzeć na swoich studentów i uczniów.
Jej odbiorcami oprócz dorosłych osób z dysleksją, mogą być zarówno naukowcy, studenci psychologii i kierunków pedagogicznych, jak i przyszli nauczyciele kształcący młodzież oraz dorosłych na ponadgimnazjalnych etapach edukacji.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 14.30 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
15.24 zł ebuczek.pl
mobi epub
15.24 zł ebuczek.pl
mobi epub
od 15.36 zł
(dla stałych klientów)
17.07 zł ebookpoint.pl
mobi epub
20.00 zł publio.pl
epub
14.30 zł zinamon.pl
epub
od 4.92 zł
(dostęp online)
15.40 zł ibuk.pl
epub
16.72 zł gandalf.com.pl
epub
19.58 zł swiatebookow.pl

E-booki podobne do "Dysleksja u osób dorosłych"