ISBN:9788381377508

Pracodawca w kryzysie

Autor: Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy

Wydawnictwo: INFOR

Jest to wszechstronne i napisane przystępnym językiem opracowanie dotyczące aspektów prawnych działalności pracodawcy, istotnych w czasie kryzysu lub trudności gospodarczych.
Publikacja zawiera praktyczne wskazówki i omówienie podstawowych instytucji prawa pracy, które mogą być wykorzystywane przez pracodawców. Należą do nich: przestój, zwolnienia grupowe lub zmiana warunków wynagradzania. W książce omówiono także szczególne rozwiązania, takie jak porozumienia kryzysowe zawierane z przedstawicielami załogi czy szczególny tryb przestoju ekonomicznego wiążący się z dostępem do finansowania ze środków publicznych.
Dodatkowo w publikacji przedstawione są istotne ramy prawa restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego – zarówno z perspektywy pracodawcy, jak i pracownika.
Opracowanie zawiera także omówienie specustawy gospodarczej, która ma przeciwdziałać skutkom gospodarczym walki z epidemią koronawirusa.
Autorami publikacji są radcowie prawni i praktycy, którzy zajmują się doradztwem prawnym w codziennej działalności przedsiębiorców.

ATUTY PUBLIKACJI:
Wszechstronność, kompleksowość, prosty język.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 41.30 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
59.00 zł litres.pl
pdf
41.30 zł ibuk.pl
pdf
47.20 zł vagabook.pl
pdf
48.90 zł gandalf.com.pl
pdf
53.10 zł zinamon.pl
pdf
59.00 zł
(z kodem prom.)
59.00 zł woblink.pl
pdf
59.00 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Pracodawca w kryzysie"