ISBN:9788328348493

Niepokorna królowa

Autor: Meghan March

Wydawnictwo: Editio

Stron: 252

Opłacalność: 7.34 zł/100 stron

Mount wyzwala w Keirze najgorsze instynkty i chociaż rozum każe jej nienawidzić tego okrutnego mężczyzny, to jej ciało pożąda go każdym nerwem.

Drugi tom bestsellerowej trylogii porywa czytelników w szalony wir wydarzeń, który z każdą stroną nabiera coraz bardziej zawrotnego tempa.

Lachlan Mount stanowi prawo i ustala zasady w Nowym Orleanie. Nikt nawet nie próbuje kwestionować jego żądań. Gdy sięgnął po Keirę, oczywiste było, że odtąd jest jego zabawką. Dziewczyna stała się własnością najbardziej bezwzględnego i bezlitosnego tyrana, jaki kiedykolwiek kontrolował Nowy Orlean. Keira uwikłana w namiętny związek z potworem, pragnie już tylko ocalić duszę i serce.
Odwaga i duma Keiry ścierają się z bezwzględnym żądaniem Mounta, by była mu absolutnie posłuszna. Każde ich spotkanie to zderzenie namiętności i odwagi, pożądania i podziwu. Mężczyzna wie, że choć rządzi miastem żelazną pięścią, nie podporządkuje sobie rudowłosej ślicznotki do końca. Zdaje sobie również sprawę, że nie może jej stracić. Jest dla niego cenniejsza od władzy i pieniędzy. Tymczasem sprawy zmierzają ku katastrofie. Nadchodzą chwile grozy...
On łamie wszystkie twoje zasady. Jego możesz złamać ty!

O Autorce:
Meghan March pochodzi z Michigan. Uwielbia czytać, strzelać na strzelnicy i bawić się ze swoimi szalonymi psami. W przeszłości zajmowała się handlem częściami samochodowymi i bielizną, wytwarzaniem biżuterii oraz prawem korporacyjnym. Obecnie ma o wiele ciekawszą pracę: pisanie emocjonujących książek docenianych przez rzesze czytelników.

Najlepsza cena: Editio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 18.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
18.50 zł editio.pl
mobi epub pdf
18.50 zł sensus.pl
mobi epub pdf
od 18.32 zł
(dla stałych klientów)
20.35 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
29.60 zł septem.pl
mobi epub pdf
36.27 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
37.00 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
37.00 zł legimi.com
mobi epub pdf
37.00 zł publio.pl
mobi epub
29.90 zł empik.pl
mobi epub
33.50 zł swiatksiazki.pl

Meghan March - inne e-booki

E-booki podobne do "Niepokorna królowa"