ISBN:9788362903511

Run&Cook. Kulinarny poradnik biegacza

Autor: Jagoda Podkowska, Michał Toczyłowski

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filo

Oszczędzasz: 20%

„Dobrze dobrana i zbilansowana dieta daje mi energię, podnosi pewność psychiczną i pozwala walczyć na najwyższym światowym poziomie” – Patrycja Bereznowska, mistrzyni i rekordzistka Świata w Biegu 24-godzinnym

„Dzięki prawidłowemu odżywianiu mogę nie tylko mocno trenować, lecz przede wszystkim szybko się regeneruję, dużo lepiej czuję na co dzień, a w rezultacie osiągam wymarzone cele na zawodach” – Bartosz Olszewski, najlepszy biegacz na świecie Wings For Life World Run 2017

„Od tego, czym «zatankujemy» nasz organizm, zależy nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd. Kiedy uprawiamy regularnie sport, odżywianie staje się jeszcze ważniejsze, bo to od tego, co zjemy, zależy, czy będziemy mieć siły i chęci na trening. Wyznaję kilka zasad w kuchni, ale najważniejsza brzmi: jak najmniej przetworzonego jedzenia” – Anna Szczypczyńska, autorka bloga Panna Anna Biega i książki „Zakochaj się w bieganiu”

Zamierzasz rozpocząć przygodę z bieganiem? A może trenujesz regularnie lub przygotowujesz się do zawodów biegowych? Jeżeli bieganie jest częścią Twojego życia, ta książka jest dla Ciebie. „Run&Cook” pomoże Ci dobrać optymalną dietę na każdy poziom treningowy.
Kulinarny poradnik biegacza podzielony jest na trzy główne części:
* dla amatorów,
* osób biegających regularnie
* oraz dla tych, którzy przygotowują się do startów w zawodach.
Wraz z rosnącym zaangażowaniem w treningi organizm sportowca ma coraz większe potrzeby dietetyczne – od zdrowego odżywiania na wstępnym etapie, przez zapewnienie regeneracji po intensywnym wysiłku, wspomaganie stawów poddawanych ciągłym przeciążeniom, dostarczanie odpowiedniej ilości energii, po wzmacnianie układu odpornościowego, aby lepiej radził sobie z infekcjami. „Run&Cook” będzie z Tobą w każdej sytuacji, dając zarówno solidne podstawy merytoryczne, jak i zaplecze łatwych, efektywnych i przede wszystkim smacznych posiłków.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 34.20 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
34.20 zł septem.pl
mobi epub
od 30.78 zł
(dla stałych klientów)
34.20 zł ebookpoint.pl
mobi epub
35.66 zł gandalf.com.pl
mobi epub
37.82 zł swiatebookow.pl
mobi epub
38.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  25.49 zł
w programie Nexto Premium
39.52 zł nexto.pl
mobi epub
42.49 zł empik.pl
mobi epub
42.49 zł publio.pl
mobi epub
42.49 zł legimi.com
mobi epub
42.49 zł virtualo.pl
mobi epub
42.49 zł litres.pl
mobi epub
42.49 zł ibuk.pl

E-booki podobne do "Run&Cook. Kulinarny poradnik biegacza"