Sieroty Skyggara Tom I: Kłamstwa Wieczności

Autor: Piotr Sobotkowski

Wydawnictwo: Self Publishing

"Sieroty Skyggara Tom I: Kłamstwa Wieczności" to pierwsza część trylogii przenoszącej nas w czasy nordyckiego średniowiecza, do tajemniczego świata Archipelagu Yserheim, zamieszkiwanego przez różnej maści stwory, podzielonego pomiędzy sześć wielkich klanów. Do świata rozdartego między ładem a chaosem.

O wiele dogłębniej natomiast opowiada o losach młodego złodzieja o imieniu Wirksey. Opisuje kolejne dni i miesiące,a także czasem dalekosiężne retrospekcje rzucające nieco więcej światła na jego historie. Otrzymuje on zlecenie na kradzież, godzącą w imię klanu Vilgvarn. Podejmuje się tego wyzwania, co tworzy zanim szereg niesamowitych wydarzeń. Staje się świadkiem niezwykłych i straszliwych rzeczy, o których mu się nawet śniło. Podróżuje między miastami, potem wyspami wciąż próbując uciec przed przeznaczeniem, jakie zgotowali mu bogowie. Jego wyprawa nie będzie usłana różami prędzej rozpaczą i gniewem.

Jest to książka obowiązkowa dla każdego kto lubi mroczne klimaty i pozbawione happy endem opowieści. Nie spotkasz tu litości, ani cech naładowanych samą pozytywną energią. Wręcz przeciwnie sięgając po tę książkę poznasz smak prawdziwego zła...

 

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

E-booki podobne do "Sieroty Skyggara Tom I: Kłamstwa Wieczności"