Wydawca: Goneta

Znaleziono: 213 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 16.90 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  Trzy życiorysy, przeplecione ze sobą, dotyczących matki Ireny, ojca Krzysztofa i syna Grzegorza. Wszystkie są niepoprawne we współczesnych dla nich czasach. Zarówno Irena, jak i Krzysztof są pochodzenia żydowskiego. Oboje... (więcej)
 • od 11.18 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  Opowiadanie obyczajowe. Autorka bawi nas opisem zdarzenia, jakie zdawałoby się całkowicie niemożliwym. A jednak... Jest Wiktor Turski i Wiktor Goździk. Obaj mają córki Beaty i synów Adamów. Różnią się życiem w innym środowisku i z... (więcej)
 • od 12.00 zł Brak ofert
  Inny nie znaczy gorszy. Czym jest normalność? Czy można bezkarnie przekraczać reguły ustanowione przez społeczeństwo? Kto decyduje o tym, jak mamy się zachowywać – my sami, czy też osoby postronne, dla których miarą „właściwego”... (więcej)
 • od 13.10 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  Historia z pogranicza fantasy i opowiadania obyczajowego. Bohater, tytułowy Ibis naprawdę na imię ma Rafał, ale wszyscy znają go pod imieniem Ibis. Jest archeologiem, uczestniczy w wykopaliskach w Lublinie. Bardzo lubi swoje zajęcie. Ma... (więcej)
 • od 11.80 zł Brak ofert
  „Adam Ecken” to druga już książka tego Autora wydana w wersji elektronicznej przez wydawnictwo Goneta.net. Książka raczej dla młodzieży. Historia ma miejsce podczas wakacji. Osiemnastolatek coraz bardziej odczuwający brak zrozumienia u... (więcej)
 • od 13.10 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-03
  „Amazonia w weekend” to nie książka przyrodnicza ani przewodnik. Amazonia to nawiązanie do gąszczu dziczy, jaka nas otacza, gdzie człowiek jest najniebezpieczniejszym stworzeniem ze swoimi emocjami, charakterem, zwyczajami i wygodnym... (więcej)
 • od 14.63 zł Brak ofert
  Wiersze zamieszczone w niniejszym zbiorze powstały już po wydaniu wspomnianego tomiku. Dotykają różnych problemów — religijnych, lirycznych oraz sprawy przemijania, nieubłaganego constance w istnieniu ludzkości. Autor zadaje pytania o... (więcej)
 • od 6.72 zł Brak ofert
  Hubert SUDER — rocznik 1984. Rodowity krakowianin. Poezja jest jedną z wielu jego pasji obok pisania prozy, malowania obrazów (olejnych, akryli, pasteli i innych technik), wykonywania fotografii artystycznej, filmowania i tworzenia grafiki... (więcej)
 • od 15.72 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  „Jezus z mojego osiedla” jest opowiadaniem, zawierającym wiele zprzeżyć pana Wójcika. Jego opisy „osiedla”, małych miasteczek, zwyczajów izaściankowości takich miejsc jest bardzo realistyczny. Opowiadanie niniejszenie jest żadnym... (więcej)
 • od 10.40zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2012-04-26
  „Goły” — to pełna humoru opowieść o radzeniu sobie na nagiej skale — botrudno to było nazwać to wyspą — osobnika w wieku mocno poprodukcyjnym.Bruta, bohatera książki, poznajemy w momencie, kiedy przywleczony przezprąd morski w... (więcej)
 • od 12.00 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  Z założenia horror, bo krew się w tej książce leje okrutnie. Historia zaczyna się od dnia, w którym na lekcje historii uczniowie mieli przynieść pamiątki rodzinne i coś o nich opowiedzieć. Jeden z uczniów o imieniu Marcin przyniósł do... (więcej)
 • od 13.86 zł Brak ofert
  „Przygody Renatki” to czysty kryminał, tylko że dla młodzieży w przedziale wiekowym dziesięć do dwunastu lat. Rzadko zdarza się tak dobrze skomponowane opowiadanie, nie za długie i biorąc pod uwagę wiek odbiorcy, napisane odpowiednio... (więcej)
 • -31% Kepusie
  Historia Kepusiów zaczyna się tak naprawdę w momencie, kiedy główny astronom, Kropek, odkrywa, że jedno ze słońc obiegających planetę Kepusiów Koto niebezpiecznie zbliża się do tej planety, by w efekcie zderzyć się z nią i... (więcej)
 • od 10.70 zł Brak ofert
  Janusz Przetacznik — urodzony i zamieszkały w Krakowie, z wykształcenia i zawodu prawnik. Zainteresowania: literatura, sztuka, muzyka, podróże. Wiersze pisuje od wielu lat, w większości tylko „do szuflady”. Tematyka tych wierszy jest... (więcej)
 • Książka historyczna, oparta na notatkach kronikarza tamtych lat. Intrygi, miłość, mądry król, zachowanie dynastii i atmosfera średniowiecznego Bliskiego Wschodu — wszystko to pojawia się na kartach niniejszego opowiadania. W tym samym... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 15.12 Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  Historie z życia różnych bohaterów, jedne dłuższe, inne krótsze. Opowiadania z pointą. Tak jest w „Kapitanie na wielkim, lśniącym żaglowcu”, „Eurosie” czy „Królestwie guzików”. Historie przejmujące, odsłaniające ludzkie... (więcej)
 • od 13.10 zł Brak ofert
  ENQUO — science fiction dla dzieci i nastolatków. Gatunek tyleż niechętnie przyjmowany przez krytykę, co akceptowany przez bardzo wielu czytelników. Wyobraźnia ludzka jest niezgłębiona. Przynosi nam pomysły z goła „nieziemskie”. Tak... (więcej)
 • od 11.90 zł Brak ofert
  Świetny poradnik dla kobiet, które przechodzą kryzys w swoim życiu, którym cały ich dotychczasowy system wartości i priorytetów zawalił się w gruzy. Autorka niejednokrotnie podkreśla, że wszystkie sukcesy życiowe są zależne od nas... (więcej)
 • od 15.12 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  „ZEUS” — Zeus to imię współcześnie żyjącego bohatera. No może nie do końca współcześnie, ale w latach siedemdziesiątych XX wieku. Znalazł „skarb" zakopany przez nazistów w ogrodzie podupadłego dworu o nazwie Gostyń. Pomogło... (więcej)
 • od 15.10 zł Brak ofert
  Trzy historie, pokazujące wyobrażenie autora ataku obcych… na naszą ludzką jaźń. Jak bardzo możemy ulec wpływowi obcej, oczywiście wyższej formie inteligencji, nie wiedząc o tym i to zbiorowo? No właśnie na to pytanie... (więcej)
 • od 15.10 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  Powieść z pogranicza science fiction, chociaż w przypadku książki pana Raniszewskiego można powiedzieć, że reprezentuje ona gatunek stworzony przez niego samego. To mieszanka piorunująca: zawiera elementy współczesnej obyczajowości —... (więcej)
 • od 15.10 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  Książka o człowieku, jego rozterkach, przyjaźni, miłości i tym czymś, za czym wszyscy tęsknimy. Za bliskością i przyjaźnią drugiego człowieka. Nawet jeśli nigdy wcześniej go nie znaliśmy i nie zjedliśmy z nim przysłowiowej beczki... (więcej)
 • od 12.89 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  Science fiction  z zaskakującym zakończeniem. Niby wszystko brzmi znajomo, mamy do czynienia z dinozaurami, dużymi jaszczurami w rzece, postaciami człekokształtnymi na różnym poziomie rozwoju. No i sama nazwa „Ziemia” określana jako... (więcej)
 • od 12.90 zł Brak ofert
  Pierwszy tomik tej Autorki w formacie elektronicznym wydanym przez wydawnictwo Goneta. Autorka używa wielu skrótów myślowych, czasem bardzo oszczędnie używając słów, za to podkreślając tym kwintesencję myśli przewodniej danego wiersza.... (więcej)
 • od 9.80zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2012-04-26
  Historia walki o życie poważnie chorego na serce Marka. Historia choroby ciągnąca się przez lata. Autorka opisała wszystko z detalami i wypisami szpitalnymi. Sprawa dotyczy jej osobiście, przeżyła wszystko, co w książce jest napisane.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: